enveraba@hotmail.com

Hakkımızda

bodyBg

Hakkımızda

SesliDiylog.com Hakkımızda Diyalog Nedir ?

SesliDiyalog.comsiz değerli kullanıcılarımızın ücretsiz şekilde bire-bir sesli ve görüntülü olarak geliştirilmiş sesli- görüntülü sohbet destekli canlı chat sitesidir. Sohbet odalarında ücretsiz olarak üye olabilir ve bire-bir sohbetler edebilirsiniz. İletişim bölümüne tıklayarak sizlere 7/24 saat hizmet sağlayan yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.
Ücretsiz olarak üye olabilir ve genel odalarda sohbet edebilirsiniz.
Seslidiyalog.Com’a üye olmak tamamen ücretsizdir. Sohbet odalarına giriş yaparken Kayıt ol butonuna tıklayarak kullanıcı adınızı şifreleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra SMS kısmından ve Fotoğraf kısmından yararlanabilirsiniz.
Nelere dikkat etmem gerekir?
* Kameralı sohbet odalarında ahlak kurallarına aykırı konuşmalar yapan kişilerin Üyeliği dondurulur ve siteden uzaklaştırılır.
* Site reklamı, facebook hesabı, twitter hesabı, sykpe adresi, telefon numarası vermek yasaktır. Üyeler uyarılır daha sonra ise kurala aykırı davranıyorsa siteden uzaklaştırılır.
* Üye olurken gerçek dışı olan İsim yazmamalısınız.
* Kameralı- Yazılı sohbet odalarında Siyasi parçalar- müzikler çalmak, siyasi sohbetler etmek yasaktır.

Sesli – Görüntülü sohbet odaları neden açılmıyor?
Sesli sohbet odalarına giriş yapabilmek için Active X denetimini yüklemiş olmanız gerekmektedir. Yüklemeyi ise manuel olarak yada sohbet odalarında otomatik olarak yapabilirsiniz.
Nasıl yetki alırım?
Sesli sohbet odalarından Başvuru salonuna giriş yaparak Canlı olarak yetkili olma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Genel oda ve Özel oda ne anlama geliyor?
Genel odalardaki sohbet herkesin görebileceği açık olarak yapılan sohbettir. Ücretsiz üyelerle sohbetler edilebilir. Özel oda ise, Karşılıklı bire- bir şekilde yapılan sohbettir.
Neden üye olamıyorum, hata veriyor?
Üyelik açarken kullanmış olduğunuz E-Mail adresi ve ismi doğru olarak girmelisiniz. Aksi takdirde üyelik alamazsınız.
Kameramda kırmızı işaret var bu nedir?
Herhangi bir ” Olumsuz ” hal ve davranış sergilediğiniz zaman Yetkili kişilerce ” Kamera Engelleme ” komutuna maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle Kameranızda Kırmızı çarpı işareti çıkar.
Yasal Uyarı:
SesliDiyalog.com sohbet odalarında bulunan misafirler/ kullanıcılar üyelik sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır. SesliDiyalog.com sesli- görüntülü sohbet sitesi olup üye ve misafirlerin hal ve hareketlerinden kesinlikle sorumlu tutulamaz. Herhangi bir Yetkilinin kullanıcı sözleşmesindeki kuralları ihlal ettiğini düşünüyorsanız İletişim kısmından şikayetinizi dile getirebilirsiniz.