enveraba@hotmail.com

Sesli sohbet Windows 7 Ses Ayarları

sohbet

Sesli sohbet Windows 7 Ses Ayarları

Sesli sohbet Windows 7 Ses Ayarları Görsel Olarak Hazırlanmıştır Alt Kısımlarda Görsel Olarak Seslisohbet Windows 7 , Sesli sohbet Windows 8 Ses Ayarlarına Göz atabilirsiniz.StereoMix Driver Olmayan Arkadaşlar için Güvenilir Lenovo Linkleri Sunduk Size Kolay Yoldan indirip Kurabilirsiniz. Windows 10 Kullanan Arkadaşlar Var ise Stereo mix Kuramıyorum Diyorsa Sitemizi Ziyaret Ederek Online Destek Alarak Windows 10 Stereo Mix Yüklenir Güvenli Aile Sitemiz Herzaman Yararlı Bilgiler Paylasmaktadır.

https://support.lenovo.com/tr/tr/downloads/ds022270

ÜST LİNK KOPYALAYIP YAPISTIR YAP 32 bit

49.32mb yazıyor indirip kuracaksınız sağ taraf da mavi isaretli link tikliyip indiriyorsunuz.

Windows 10 sesli sohbet Stereo mix driver indir, Stereo mix download windows 10

https://support.lenovo.com/tr/tr/downloads/ds119035

ÜST LİNK KOPYALAYIP YAPISTIR YAP 64 bit

66.4 mb yazıyor indirip kuracaksınız sağ taraf da mavi isaretli link tikliyip indiriyorsunuz.

İlk öncelikle bilgisayarınızın “Denetim Masası” bölümüne girerek “Realtek” sürücülerinin bilgisayarımızda yüklü olduğundan emin olun. Şayet bilgisayarınızda böyle bir driver yüklü değilse, ses kartınızın modeline uygun driverları internet üzerinden araştırarak indirin. İndirilen driver sürücülerini bilgisayara kurun! Bunun akabinden yapılacak işlemleri sırasıyla resimli olarak anlatıyoruz dikkatlice takip edin. Takıldığınız noktaların üstünden tekrar geçiniz. İlk olarak…

1.Kısım: Bilgisayarımızın masa üstünün sağ alt köşesinde bulunan saat&tarih gösterim kısmının yanında bulunan “Hoparlör” simgesinin üstüne gelerek faremizden sağ tuşu tıklıyoruz. Peşine açılan bölümde “Kayıt Aygıtları” sekmesine gelerek tıklayın. Yazılı olarak anlamadıysanız hemen alt kısıma eklenen resmi gözden geçiriniz.

seslisohbet

2. Kısım: Yapılan ilk işlem sonrası karşımıza “Ses paneli” çıkacaktır. Bu panelde ise yapılacak olan, boş bir alana yine mouse ile gelerek sağ tuş yapın. Akabinde “Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları Göster” sekmesini tıklayınız.

sesli ses

3. Kısım: Evet, şimdi karşımıza bilgisayarınızda bulunan ses sürücüleri çıkıyor. Bunların arasında işimizi görecek ise “Stero Karışımı” olacaktır.

sesli chat ses

4. Kısım: Şimdi “Stero Karışımı” üzerinde sağ tuş yapın ve karşımıza çıkacak olan sekmelerin arasında bulunan “Etkinleştir” seçeneğini tıklıyoruz.

sesli sohbet ses

5. Kısım: Bu işlemle aygıtımızı hazır hale getirdik. Bundan sonra son işlem olarak yine “Stero Karışımı” üzerinde fare ile sağ tuş yaparak sekmelerden “Varsayılan Aygıt Olarak Ayarla” üzerine gelip seçim yapıyoruz. Hepsi bu kadar şimi sesinizi yüzlerce insana duyurmaya başlayabilir hatta mp3 yayını yapma yolunda tam gaz devam edebilirsiniz.
Dikkat: Şayet resimlerde görünen aygıtlar bilgisayarınızda “Realtek” olduğu halde görünmüyor ise ses kartınızı güncelleyip tekrar denemeye koyulun.

Dilerseniz şimdi bizim sitemizin sesli görüntülü chat odalarına giriş yapın ve ses ayarlarınızın olup olmadığı kanaatine varmayı deneyin. Olmadığını düşünüyorsanız sitemizde bulunan admin arkadaşlardan yardım isteyin onlar gerekirse bilgisayarınıza “TeamViewer” programı aracılığıyla bağlanıp gerekli ayarlamaları yaparlar.

Konu içerisinde takıldığınız herhangi bir bölüm olduysa lütfen yorum alanını kullanarak gerekli yardım talebinde bulunabilirsiniz. Size gereken cevap tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.

SesliDiyalog.com sitemizi takip etmeye devam edin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir