enveraba@hotmail.com

Stereo mix ses ayarları

seslisohbet

Stereo mix ses ayarları

Sesli chat Windows 7 Stereo mix ses driver indir , Seslichat windows 8 Stereo mix resimli anlatım , Sesli sohbet Windows 10 Stereo mix ayalarları vs Sürümler için En güncel Stereo mix Ses ayarları driver indirebilirsiniz Makalemizi Dikkatlice Okursanız burada çok yararlı bilgiye ulaşabilirsiniz Seslisohbet sitelerinde kullanıcıların uyuz olduğu bir nokta diyebilirim ses aygıtlarından bir türlü Stereo mix bulamıyor ve ya uyum sağlamıyor driverler biz Seslidiyalog.com ekibi olarak sizler için hazırlamıs olduğumuz makalede detaylı bir sekilde sizlere sunduk..Stereo mix indirip kurdunuz diyelim uyum sağlamadı çok kolay bir stereo mix sürümü var bu uygulamayı sizlere kurmak için iletişimê geçebilir ve ya sitemize giriş yaparak yardım alabilirsiniz ekip arkadaşlarımızdan Bu stereo mix çok puf noktaları olduğu için kurma zorluğu cekebilirsiniz kolay gelsin….

Konu ile gelebilecek tahmini arama kelimeleri aşağıdaki gibi olabilir;
Windows7 stero ses ayarı
Sesli sitelerde ses ayarları nasıl yapılır
Windows 7 sesli sitelerde mik ayarı
Seslilerde mikrofon ayarları
Bilgisayar ses ayar yapımı

Windows 7 – windows 8 stereo mix driver indirmek için bu link üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz

https://support.lenovo.com/tr/tr/downloads/ds022270

ÜST LİNK KOPYALAYIP YAPISTIR YAP

49.32mb yazıyor indirip kuracaksınız sağ taraf da mavi isaretli link tikliyip indiriyorsunuz.

Windows 10 sesli sohbet Stereo mix driver indir, Stereo mix download windows 10

https://support.lenovo.com/tr/tr/downloads/ds119035

ÜST LİNK KOPYALAYIP YAPISTIR YAP

66.4 mb yazıyor indirip kuracaksınız sağ taraf da mavi isaretli link tikliyip indiriyorsunuz.

Windows 7-Windows 8,Windows 10 işletim sistemi kullanıp sesli chat sitelerine girenlerin en başlıca sorunlarından birisi şüphesiz bilgisayarın ses ayarlarıdır. Çünkü bağlanılacak olan speakychat odaları içerisinde bilgisayarın ses ayarları şayet yapılmamış ise ne mikrofon özelliğinden faydalanıp konuşabiliyoruz, nede bilgisayarımızdaki müzikleri karşımızdakilere dinletebiliyoruz. İşte anlatmaya çalıştığımız bu ses sorununu yaşayan kullanıcılarımız var ise onlara yardım etmek adına bulunduğunuz bu sayfamızda resimli bir anlatımda bulunacağız. Resimlere bakarak ve yazılanları dikkate alarak sizlerde uygulamaya koyulun. Tüm bu anlatacak olduklarımızdan ve yaptığınız uygulamalardan sonra bilgisayarınızın ses ayarını yapmış olacaksınız. Böylece her gireceğiniz sesli siteler de ses sorunuyla uğraşmayacaksınız. Hadi şimdi gelin hep beraber Windows7 işletim sisteminin seslichat için ses ayarları nasıl oluyormuş bunu öğrenelim…

İlk öncelikle bilgisayarınızın “Denetim Masası” bölümüne girerek “Realtek” sürücülerinin bilgisayarımızda yüklü olduğundan emin olun. Şayet bilgisayarınızda böyle bir driver yüklü değilse, ses kartınızın modeline uygun driverları internet üzerinden araştırarak indirin. İndirilen driver sürücülerini bilgisayara kurun! Bunun akabinden yapılacak işlemleri sırasıyla resimli olarak anlatıyoruz dikkatlice takip edin. Takıldığınız noktaların üstünden tekrar geçiniz. İlk olarak…

1.Kısım: Bilgisayarımızın masa üstünün sağ alt köşesinde bulunan saat&tarih gösterim kısmının yanında bulunan “Hoparlör” simgesinin üstüne gelerek faremizden sağ tuşu tıklıyoruz. Peşine açılan bölümde “Kayıt Aygıtları” sekmesine gelerek tıklayın. Yazılı olarak anlamadıysanız hemen alt kısıma eklenen resmi gözden geçiriniz.

seslisohbet

2. Kısım: Yapılan ilk işlem sonrası karşımıza “Ses paneli” çıkacaktır. Bu panelde ise yapılacak olan, boş bir alana yine mouse ile gelerek sağ tuş yapın. Akabinde “Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları Göster” sekmesini tıklayınız.

sesli ses

3. Kısım: Evet, şimdi karşımıza bilgisayarınızda bulunan ses sürücüleri çıkıyor. Bunların arasında işimizi görecek ise “Stero Karışımı” olacaktır.

sesli chat ses

4. Kısım: Şimdi “Stero Karışımı” üzerinde sağ tuş yapın ve karşımıza çıkacak olan sekmelerin arasında bulunan “Etkinleştir” seçeneğini tıklıyoruz.

sesli sohbet ses

5. Kısım: Bu işlemle aygıtımızı hazır hale getirdik. Bundan sonra son işlem olarak yine “Stero Karışımı” üzerinde fare ile sağ tuş yaparak sekmelerden “Varsayılan Aygıt Olarak Ayarla” üzerine gelip seçim yapıyoruz. Hepsi bu kadar şimi sesinizi yüzlerce insana duyurmaya başlayabilir hatta mp3 yayını yapma yolunda tam gaz devam edebilirsiniz.
Dikkat: Şayet resimlerde görünen aygıtlar bilgisayarınızda “Realtek” olduğu halde görünmüyor ise ses kartınızı güncelleyip tekrar denemeye koyulun.

Dilerseniz şimdi bizim sitemizin sesli görüntülü chat odalarına giriş yapın ve ses ayarlarınızın olup olmadığı kanaatine varmayı deneyin. Olmadığını düşünüyorsanız sitemizde bulunan admin arkadaşlardan yardım isteyin onlar gerekirse bilgisayarınıza “TeamViewer” programı aracılığıyla bağlanıp gerekli ayarlamaları yaparlar.

Konu içerisinde takıldığınız herhangi bir bölüm olduysa lütfen yorum alanını kullanarak gerekli yardım talebinde bulunabilirsiniz. Size gereken cevap tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.

SesliDiyalog.com sitemizi takip etmeye devam edin…

2 thoughts on “Stereo mix ses ayarları”65

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir